Öğrenme Kulesi Nedir ?

Öğrenme Kulesi Nedir ?

0 166

Öğrenme Kulesi Nedir ?

Montessori metodu dünyanın pek çok ülkesinde kullanılarak çocukların motor becerilerini geliştirmektedir. İtalya’nın ilk kadın tıp doktoru olarak yoksul bölgelerde engelli çocuklarla çalışarak devrim yaratmıştır. Öğrenme kulesi 1. sınıf kavak ağacı ve huş ağacından üretilen kontroplak levhalardan üretilmektedir. Yürüme yaşından itibaren tüm çocukların kullanabileceği sistem CE & EN71 standartlarına uygun olarak üretilmiş bulunmaktadır. Vakit kaybetmeden erişerek sipariş verebilirsiniz.  

Ne Demektir?

 Kule, adından da anlaşılacağı gibi erişilmesi mümkün olmayan noktalara erişebilmeyi sağlayan yükseltidir. Öğrenme kulesi ise çocuklarınızın işlerini kolaylaştıracak, özgüvenini yükseltecektir. Bir öğrenme kulesine sahip olan çocuğun mutluluğuna şahit olabilirsiniz. El yıkamasından, diş fırçalamaya, mutfakta sizinle çalışmasına kadar kendisine sınırsız olanak vermiş olacaksınız. Öğrenme kulesi bütün detayları incelikle çalışılarak geliştirilen ahşap bir araçtır. Çeşitli renklerde üretilmiş olup renk seçimi hakkınız bulunmaktadır. 

 Montessori metoduna göre çocuklar beş temel prensip doğrultusunda büyümelidir. Oto eğitim denilen kendi kendine eğitim başta olmak üzere, çocuğa saygı, duyarlı dönemlerin tespiti, hazırlanan çevre ve emici bir zihin geliştirebilmek olarak bilinmektedir. Öğrenme kulesi tam da bu metodu destekler nitelikte geliştirilmiş bir yenilik olarak satışa sunulmaktadır.

Çocuğa Ne Kazandırır?

Öğrenme Kulesi Nedir ?
Öğrenme Kulesi Nedir ?

Her çocuk hayata eşit olarak doğar fakat aile ve çevresi tarafından eşitlik bozular ve ortaya şanslılar – az şanslılar olarak ayrım çıkar. Öğrenme kulesi bu duruma en büyük destek olabilecektir. Çocuğunuz bir anda kendisini az önce erişemediği noktaya erişebilir bulacaktır.Üzerinde kendisine güveni artacak sizi de rahat bırakacaktır. Mükemmel tasarımıyla çocuğunuz sarsılma, düşme gibi durumlardan uzak olacaktır. Kıymık, talaş ve tozlardan arındırılarak üretilen sistem çevreye ve sağlığa duyarlıdır.

 En ufak bir tehdide meydan vermeyecek şekilde dizayn edilerek satışa sunulmuş bulunmaktadır. Öğrenme kulesi siz çalışmalarınızı yaparken çocuğunuzun yemeğini yiyebilmesini oyun oynayabilmesini sağlayacaktır. Atolyeavangart.com adresini ziyaret ederek ürün bilgileri alabilir sipariş verebilirsiniz. En kısa zamanda kargoya verilerek siparişiniz kapınıza kadar gönderilecektir. Öğrenme kulesi ailelerden gelen istek üzerine mama tabureli olarak da üretilmiş olup satışta bulunmaktadır. atolyeavangart.com sizin için 7/24 çalışmaktadır. Ziyaret ederek detayları öğrenebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.